Znajdź nas na portalach społecznościowych.

Automaty do bram

Automaty do bram garażowych

Automaty do bram przemysłowych

Automaty do bram skrzydłowych

Automaty do bram przesuwnych

Automaty do bram umożliwią otwieranie bramy garażowej bez konieczności wysiadania z samochodu. Jest to wielka wygoda szczególnie w przypadku niekorzystnych warunków klimatycznych oraz zwiększenie poczucia bezpieczeństwa, które wiąże się z samą myślą o domu. Skutecznie działająca wewnętrzna lampa automatu oświetla wnętrze garażu ułatwiając manewr wjazdu. Światło działa jeszcze przez kilka minut po zamknięciu bramy po czym gaśnie automatycznie.

Automaty do bram jako wartość

Od zawsze firma POLTAU zwraca baczną uwagę na potrzeby rynku, który domaga się produktu bezpiecznego, zgodnego z normami międzynarodowymi, łatwego w montażu a przede wszystkim całkowicie niezawodnego z upływem czasu.

Automaty Firmy TAU, FAAC i BENINCA są odpowiedzią na te potrzeby: automatyka z dopracowanym każdym najdrobniejszym szczegółem, o wyrafinowanym wyglądzie, cicha i nadzwyczaj bezpieczna.

Firma POLTAU od początku swojej działalności przywiązuje baczną uwagę do trendów i potrzeb panujących na rynku, który domaga się produktu bezpiecznego, zgodnego z normami międzynarodowymi, łatwego w montażu, a przede wszystkim funkcjonalnego i całkowicie niezawodnego pomimo upływającego czasu.

Automaty Firmy TAU, FAAC i BENINCA są odpowiedzią na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów, ponieważ jest to automatyka dopracowana w każdym, nawet najdrobniejszym szczególe, a wyrafinowany i zarazem dyskretny wygląd to również czynnik odgrywający istotną rolę. Zdajemy sobie sprawę, że cicha i nadzwyczaj bezpieczna praca automatów do bram jest także bardzo ważna dla Klientów i oferując automaty TAU, FAAC i BENINCA możemy zagwarantować, że ich praca jest bardzo komfortowa.

Automaty pozwalają na otwieranie bramy garażowej bez konieczności wysiadania z samochodu co jest szczególnie wygodne wówczas, gdy na zewnątrz panują niekorzystne warunki atmosferyczne. Ponadto automaty dopasowane do typu i gabarytów bramy przekłada się wymiernie na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa, które wiąże się z samą myślą o odpowiednio zabezpieczonym domu.

Asortyment

Jako firma POLTAU z myślą o naszych Klientach i sprostaniu ich oczekiwaniom zadbaliśmy o asortyment naprawdę najwyższej jakości. Mając na uwadze różnorodne potrzeby Klientów w naszej ofercie posiadamy zarówno automatyka do bram garażowych jak i bram przemysłowych. Co więcej nasz asortyment jest zróżnicowany i automatykę, którą oferujemy nasi Klienci mogą dopasować do bram przesuwnych, a także bram skrzydłowych. Dzięki tak bogatej ofercie możemy zagwarantować, że każdy Klient znajdzie w naszym asortymencie automatykę dopasowaną do swoich potrzeb, która sprawdzi się doskonale w każdych warunkach pracy.

Podkreślić musimy również, że pragniemy dostarczać Państwu automaty zapewniające komfort i dlatego oferowane przez nas systemy wyposażone są między innymi w skutecznie działającą wewnętrzną lampę automatu, która oświetla wnętrze garażu ułatwiając manewr wjazdu. Światło działa jeszcze przez kilka minut po zamknięciu bramy po czym gaśnie automatycznie co jest bardzo wygodne.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą, którą przygotowaliśmy. Zawsze służymy Państwu fachowym doradztwem, a przy tym zapewniamy, że nasze automaty do bram to najwyższa jakości, użyteczność, bezawaryjność oraz elegancki wygląd i bezpieczeństwo.

automaty do bram

Zobacz również: Szlabany