Znajdź nas na portalach społecznościowych.

Automaty do bram garażowych

Systemy napędowe do bram garażowych to funkcjonalne i automatyczne rozwiązania, które umożliwiają szybkie i sprawne otwieranie bramy. W naszej ofercie mamy zarówno standardowe napędy do bram, jak i bardziej zaawansowane układy napędowe.

Co brać pod uwagę wybierając napędy do bram garażowych?

W ofercie posiadamy napędy przeznaczone zarówno dla garaży jedno, jak i dwustanowiskowych. Inwestując w napęd do otwierania bram, trzeba również wziąć pod uwagę sposób zasilania układu. Niektóre z naszych napędów są zasilane za pomocą standardowego napięcia 230 V, a inne 24 V.

Wybierając napęd, warto też zwrócić uwagę na to, czy brama otwiera się w sposób awaryjny, np. po podłączeniu do układu awaryjnego źródła zasilania w postaci akumulatora o napięciu znamionowym 24 V. Przy zakupie napędu, warto też zwrócić uwagę na prędkość przesuwu, dostosowując ją do indywidualnych potrzeb.

Dlaczego warto wybrać nasze napędy do bram garażowych?

  1. W naszej ofercie mamy napędy dostosowane zarówno do konstrukcji bramy, jak i do elewacji garażu. Prezentowane przez nas zestawy nie zajmują dużo miejsca i sprawdzają się nawet w niewielkich, przydomowych garażach jednostanowiskowych.
  2. Posiadamy napędy zapewniające dostęp do funkcji dodatkowych. Niektóre z nich połączone są ze specjalnym systemem oświetleniowym, który aktywuje się w momencie uruchomienia bramy. Emitowane przez lampę LED światło ułatwia wyjazd i wjazd do garażu.
  3. Każdy sterowany bezprzewodowo napęd do bram garażowych posiada szereg zabezpieczeń, dzięki którym ryzyko otwarcia przez osoby postronne spada do zera.
  4. Nasze napędy posiadają wbudowaną centralę, którą można – za pomocą odpowiednich przełączników – programować w praktycznie dowolny sposób. Co ważne, do oferowanych przez nas napędów dołączamy specjalną instrukcję programowania. Tłumaczymy w niej m.in. jak ustawić optymalną prędkość przesuwu bramy garażowej.
  5. Naszym celem jest, aby w systemach bram garażowych napęd gwarantował bezpieczeństwo zarówno osób, jak i mienia. Dlatego nasze napędy posiadają specjalne czujniki, których zadaniem jest zatrzymanie mechanizmu odpowiedzialnego za zamknięcie bramy w przypadku wykrycia ewentualnej przeszkody.
  6. Napędy dostępne w naszej ofercie są niezawodne i będą służyć Państwu przez długie lata. Oferujemy sprzęt zaprojektowany z myślą o konkretnym obciążeniu pracą.

Reasumując, nasze napędy do bram przemysłowych to niezawodność, jakość, bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Naszym klientom zapewniamy dostęp do najlepszych i sprawdzonych rozwiązań.

W ofercie posiadamy również: