Znajdź nas na portalach społecznościowych.

Serwis bram garażowych i przemysłowych

 
Serwis jest bardzo ważnym czynnikiem w procesie użytkowania wszelkiego rodzaju urządzeń przemysłowych oraz automatyki. Dlatego wychodząc na przeciw Państwa potrzeb oferujemy naprawę i konserwację bram, szlabanów, automatów oraz Stanowisk Przeładunkowych na terenie całego kraju.
W przypadku awarii liczy się przede wszystkim krótki czas oczekiwania na naprawę , dostępność części oraz gwarancja.
Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dobierać kadrę serwisową w taki sposób, żeby usługi świadczone przez naszą firmę były w 100% profesjonalne.
Proponujemy stałą współpracę popartą podpisaniem umowy serwisowej.

umowa serwisowa – wzór

Posiadamy autoryzację wielu marek na rynku.

 

 

OGÓLNA PROCEDURA REKLAMACYJNA W  POLTAU Sp. z o.o.

Podstawa i zakres odpowiedzialności POLTAU Sp. z o.o. względem Klienta.
  1. POLTAU Sp. z o.o. zobowiązany jest dostarczyć Klientowi Produkt bez wad.
  2. Klient po wykryciu wady produktu powinien niezwłocznie poinformować o tym firmę POLTAU Sp. z o.o. zgłaszając swoją reklamacje w formie pisemnej.
  3. Reklamacja powinna zostać złożona przez Klienta za pomocą formularza dostępnego na stronie, który po wypełnieniu należy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: zgloszenia@poltau.com.pl
  4. POLTAU Sp. z o.o. ustosunkuje się do reklamacji Klienta niezwłocznie, ale nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej doręczenia.
  5. Klient w okresie Gwarancji lub Rękojmi jest zobowiązany na koszt POLTAU Sp. z o.o. dostarczyć produkt wadliwy na adres: ul. Wycieczkowa 26, 91-518 Łódź. Jeżeli ze względu na rodzaj Produktu lub sposób jego zamontowania dostarczenie byłoby niemożliwe, Klient zobowiązany jest udostępnić Produkt w miejscu, w którym się znajduje.

PROTOKÓŁ ZGŁOSZENIA REKLAMACJI

PROTOKÓŁ ZGŁOSZENIA REKLAMACJI – WERSJA DO EDYCJI

 

WZÓR KART GWARANCYJNYCH

GWARANCJA NA KURTYNĘ SZYBKOROLOWANĄ – WZÓR

GWARANCJA NA BRAMĘ HARMONIJKOWĄ BOCZNĄ – WZÓR

GWARANCJA BRAMA PRZEMYSŁOWA SEGMENTOWA – WZÓR

GWARANCJA BRAMA GARAŻOWA SEGMENTOWA – WZÓR

 

 

 
Krzysztof Kochaniak
Kierownik Produkcji
505 176 543
krzysztof.kochaniak@poltau.com.pl
  516 151 838
  serwis@poltau.com.pl
UMÓW SIĘ NA PRZEGLĄDzgloszenia@poltau.com.pl

 

Naprawa bram garażowych i przemysłowych

Aby brama garażowa zawsze niezawodnie działała, wymaga systematycznego serwisowania. Regularne  przeglądy to podstawa. Nie można też zapominać o smarowaniu, naprawie ewentualnych usterek i wymianie zużytych części. Regularnie przeprowadzany serwis bram sprawi, że wrota garażowe będą długo i bezawaryjnie działały.

Profesjonalny serwis bram garażowych

Profesjonalny serwis bram garażowych to gwarancja, że Twoje wrota garażowe będą służyły długo i niezawodnie. Jeśli więc szukasz specjalistów, którzy fachowo zajmą się Twoją bramą, to właśnie ich znalazłeś.

Serwisowanie i naprawa bram garażowych to jedne z usług, w jakich specjalizuje się nasza firma. Fachowa kadra i wieloletnie doświadczenie to największe jej atuty.

Działamy szybko i sprawnie. Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju. Jesteśmy profesjonalistami. Nasz serwis bram to pewność i bezpieczeństwo, że twoje wrota garażowe są w fachowych rękach.

Fachowe usługi to podstawa

Serwisanci naszej firmy to specjaliści, którzy mają odpowiednie kwalifikacje zawodowe i wieloletnie doświadczenie. Zlecając im serwis bramy garażowej, możecie Państwo mieć pewność, że zrobią to rzetelnie i fachowo.

W ramach swoich obowiązków nasi pracownicy dokonają między innymi dokładnego przeglądu elementów mechanicznych:

  • poddadzą kontroli uszczelki;
  • wyregulują linki, skontrolują mocowanie sprężyn i inne podzespoły;
  • sprawdzą stan techniczny prowadnic oraz paneli.

W ramach serwisu bram skontrolowana zostanie również automatyka wrót. Serwisanci sprawdzą napęd bramy i poszczególne jego elementy. 

Kompleksowy serwis bram garażowych

Powierzając naszej firmie serwis bram garażowych, otrzymują Państwo kompleksową usługę. Nasi fachowcy szczegółowo zapoznają się ze stanem technicznym bramy i automatyki bramowej. Jeśli w trakcie przeglądu pojawią się jakiekolwiek nieprawidłowości lub usterki, dokonają wszelkich niezbędnych napraw i wymiany zużytych części.

Należy pamiętać, że regularny serwis bramy to większe bezpieczeństwo i komfort jej użytkowania. Trzeba też być świadomym tego, że koszty przeglądu są znacznie niższe niż ewentualne naprawy wrót.