Znajdź nas na portalach społecznościowych.

Serwis

Serwis jest bardzo ważnym czynnikiem w procesie użytkowania wszelkiego rodzaju urządzeń przemysłowych oraz automatyki. Dlatego wychodząc na przeciw Państwa potrzeb oferujemy naprawę i konserwację bram, szlabanów, automatów oraz Stanowisk Przeładunkowych na terenie całego kraju.
W przypadku awarii liczy się przede wszystkim krótki czas oczekiwania na naprawę , dostępność części oraz gwarancja.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dobierać kadrę serwisową w taki sposób, żeby usługi świadczone przez naszą firmę były w 100% profesjonalne.
Posiadamy autoryzację wielu marek na rynku.
Proponujemy stałą współpracę popartą podpisaniem umowy serwisowej.

OGÓLNA PROCEDURA REKLAMACYJNA W  POLTAU Sp. z o.o.

Podstawa i zakres odpowiedzialności POLTAU Sp. z o.o. względem Klienta.

  1. POLTAU Sp. z o.o. zobowiązany jest dostarczyć Klientowi Produkt bez wad.
  2. Klient po wykryciu wady produktu powinien niezwłocznie poinformować o tym firmę POLTAU Sp. z o.o. zgłaszając swoją reklamacje w formie pisemnej.
  3. Reklamacja powinna zostać złożona przez Klienta za pomocą formularza dostępnego na stronie, który po wypełnieniu należy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: zgloszenia@poltau.com.pl
  4. POLTAU Sp. z o.o. ustosunkuje się do reklamacji Klienta niezwłocznie, ale nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej doręczenia.
  5. Klient w okresie Gwarancji lub Rękojmi jest zobowiązany na koszt POLTAU Sp. z o.o. dostarczyć produkt wadliwy na adres: ul. Wycieczkowa 26, 91-518 Łódź. Jeżeli ze względu na rodzaj Produktu lub sposób jego zamontowania dostarczenie byłoby niemożliwe, Klient zobowiązany jest udostępnić Produkt w miejscu, w którym się znajduje.

 

PROTOKÓŁ ZGŁOSZENIA REKLAMACJI

PROTOKÓŁ ZGŁOSZENIA REKLAMACJI – WERSJA DO EDYCJI

 

Paweł Stańdo
Koordynator Działu Serwisu
42 659 95 99 wew. 29
516 151 838
serwis@poltau.com.pl
Wioletta Pietrzak
Specjalista ds. biurowych serwisu
505 176 553
serwis@poltau.com.pl
UMÓW SIĘ NA PRZEGLĄDzgloszenia@poltau.com.pl