Znajdź nas na portalach społecznościowych.

Napędy do bram BENINCA

Naszą ofertę dostosowujemy do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Dlatego od pewnego czasu proponujemy Państwu napędy do bram marki Beninca. Automatyka do bram tej firmy wyróżnia się niezawodnością, jakością, a także szeregiem rozwiązań dostosowanych do różnych rodzajów konstrukcji bramowych.

Napędy do bram Beninca – niezawodność i jakość

Prezentowane przez nas napędy do bram Beninca wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Do ich produkcji użyto wytrzymałych stopów stali, które znacząco wydłużają żywotność siłowników.

Nasza funkcjonalna i niezawodna automatyka do bram jest zaprojektowana dla:

  • bram przesuwnych o dowolnej długości,
  • bramy skrzydłowej, instalowanej zwykle na dużych podjazdach,
  • bramy przemysłowej, spełniającej określone wymagania wytrzymałościowe,
  • bram garażowych.

Automatyka bram przesuwnych Beninca – dlaczego warto ją wybrać?

Beninca to doświadczony producent automatyki do bram przesuwnych i skrzydłowych, który działa na rynku już od ponad 40 lat. Oferujemy najwyższej klasy systemy, które z łatwością można dopasować do konkretnych rodzajów bram. Producent uzależnia zastosowanie określonych rodzajów napędów od:

  • długości bramy i wynikającego z niej ciężaru jej konstrukcji,
  • oczekiwanej szybkości jej otwarcia,
  • sposobu montażu i rodzaju bramy,
  • obciążenia układu.

Dostępne w naszej ofercie rozwiązania to komfortowa prędkość otwierania bramy, płynny cykl zamykania bramy, a także niezawodność i bezpieczeństwo ludzi i mienia.

Napęd do bramy garażowej Beninca – jakość i bezpieczeństwo to podstawa

Napędy do bram marki Beninca to rozwiązania wciąż udoskonalane pod kątem bezpieczeństwa. W skład zestawu wchodzi centrala sterująca, zestaw siłowników do bramy skrzydłowej, a także czujniki podczerwieni. Rolą tych ostatnich polega na wykrywaniu przeszkód, które mogłyby utrudnić domknięcie bramy i w konsekwencji przeciążyć napędy do bram.

Nasze zestawy dla bram skrzydłowych marki Beninca są kompletne. Oznacza to, że użytkownik ma dostęp do wszystkich niezbędnych części i komponentów i nie musi ich nabywać osobno. Oferujemy również gotowe systemy do bram garażowych, które z pewnością sprostają wymogom nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Niezawodność w każdych warunkach – napęd do bramy przesuwnej Beninca

Każdy dostępny w naszej ofercie napęd do bramy przesuwnej i skrzydłowej Beninca jest dostosowany do pracy w trudnych warunkach pogodowych. Centralki sterujące są zabezpieczone trwałymi i wytrzymałymi obudowami, które zaprojektowane są zgodnie z normą IP44. Dzięki temu skutecznie zabezpieczą one znajdujące się we wnętrzu komponenty przed działaniem deszczu, śniegu, pyłu i niskiej temperatury. Centrale są obsługiwane za pomocą pilotów, co znacznie ułatwia otwieranie i zamykanie bramy.

Reasumując, poszerzenie naszej oferty o rozwiązania marki Beninca to strzał w dziesiątkę. Dzięki nim możemy zaproponować Państwu systemy sprawdzające się w bardzo trudnych warunkach, które na dodatek zaprojektowane są z myślą o jak największym komforcie i bezpieczeństwie użytkownika oraz jego mienia.