Znajdź nas na portalach społecznościowych.

Napędy do bram Came

Dostępne w naszej ofercie napędy do bram przemysłowych marki Came, to gotowe zestawy zaprojektowane ze szczególną dokładnością i starannością. Każdy z nich składa się z siłowników, radioodbiornika, centrali, kompletu pilotów i fotokomórek oraz klucza do rozsprzęglenia awaryjnego. Dzięki temu systemy marki Came są w pełni integralne i niezawodne.

Bezpieczeństwo w każdych warunkach – napęd do bramy przesuwnej CAME

Sercem systemu jest centrala, która steruje siłownikami w sposób płynny i niezawodny. Urządzenia marki Came zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ich działanie było niezależne od warunków zewnętrznych. Napęd do bramy garażowej Came zaprojektowany jest z myślą o pracy w niskich i wysokich temperaturach. Centrala umieszczona jest wewnątrz szczelnej i wytrzymałej obudowy, która zabezpiecza elektronikę przed działaniem wilgoci i pyłu.

W skład zestawu Came wchodzą również czujniki wykrywające obecność przeszkód znajdujących się na torze przesuwu bramy. W przypadku wykrycia takiej przeszkody dostępne w naszej ofercie systemy automatycznie zatrzymają bramę i cofają ją do pozycji wyjściowej.

Niezawodna praca – napęd do bramy dwuskrzydłowej CAME

Oferowane przez nas systemy marki Came mogą pracować nawet w przypadku zaniku sieciowego napięcia zasilającego. Napędy do bram tego producenta są zasilane prądem stałym 24 V. Dzięki temu można je połączyć z instalacją akumulatorową. W przypadku przywrócenia napięcia baterie ponownie zostaną doładowane. Istnieje również możliwość otwarcia bramy w sposób awaryjny.

Każdy z zestawów wyposażony jest w komplet kluczy rozsprzęglających, których można użyć w przypadku awarii systemu. Dzięki temu użytkownik zyskuje możliwość otwierania i zamykania bram przesuwnych w sytuacjach awaryjnych.

Łatwe programowanie systemu – napędy do bram garażowych CAME

Napędy do bram przemysłowych marki Came to zautomatyzowane rozwiązania, które w razie potrzeby mogą być programowane przez użytkownika. Dzięki temu:

  • bramy mogą przesuwać się z żądaną prędkością,
  • praca systemu może zostać dostosowana do warunków miejscowych,
  • istnieje możliwość rozbudowy instalacji.

Oferowana przez nas automatyka do bram marki Came to rozwiązanie, które w razie potrzeby może być rozbudowane o kolejne akcesoria, w tym:

  • karty GSM, które zapewnią łączność z centralą za pomocą systemu telefonii komórkowej,
  • modułów LAN i WiFi, które umożliwią sterowanie napędem bezprzewodowo lub z poziomu sieci Ethernet.

Dodatkowe akcesoria – napęd do bramy skrzydłowej CAME

Napęd do bramy garażowej Came może zostać wyposażony również w wiele innych akcesoriów. Przykładem jest tu oświetlenie ostrzegawcze, które będzie się włączać jedynie podczas pracy siłowników. Niektóre napędy bram przesuwnych wyposażono również w specjalne wyświetlacze, które ułatwiają konfigurację i monitorowanie pracy całego zestawu. Dzięki nim użytkownik może łatwo ocenić stan techniczny napędu i w razie potrzeby podjąć odpowiednie czynności konfiguracyjne.

Reasumując, dostępna w naszej ofercie automatyka do bram marki Came, to szereg funkcjonalnych i zautomatyzowanych rozwiązań zapewniających płynne i bezpieczne działanie całości systemu. Zapraszamy do zapoznania się z proponowanymi przez nas rozwiązaniami.