Znajdź nas na portalach społecznościowych.

Linia Mroźnicza

SMART COLD

Pomieszczenia Smart Cold są obecnie flagowym produktem firmy. Powstały one w wyniku połączenia naszej wiedzy specjalistycznej na przestrzeni 30 lat.

 

 

Ułożenie paneli pionowych można dostosować do własnych potrzeb. Panel drzwi można umieścić w dowolnym miejscu konstrukcji oraz zamontować zarówno w prawej, jak i z lewej strony.

poltau-linia-mroznicza

 

Pluripanel posiada ofertę obejmującą niewielkie pomieszczenia chłodnicze o powierzchni 14 m2. Powstała ona w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na produkty, które charakteryzują się łatwym montażem i wysoką jakością. Ściany komory chłodniczej mają grubość 80 mm (grubość podłogi to 70 mm), co sprawia, że sprawdzają się zarówno w dodatnich, jak i ujemnych temperaturach. Na prośbę Klienta komory chłodnicze mogą zostać dostarczone wraz z monoblokiem chłodniczym i półkami.

Krawędzie poziome i pionowe są zaokrąglone i pokryte specjalnym materiałem wykończeniowym zapewniającym higienę. Tworzą idealną całość z narożnikami, które wypełniają szczeliny między panelami tworzącymi ściany, sufit i podłogę.

Charakterystyka standardowych elementów

Grubość

Panele sufitowe: 80 mm, panele podłogowe 70 mm.

Powłoka wykończeniowa ścian i sufitu

Blacha stalowa ocynkowana, powlekana tworzywem sztucznym SANISTEEL® w kolorze białym RAL 9010, zatwierdzona do użytku w przemyśle spożywczym.

Powłoka wykończeniowa podłogi

Plastykowana (8/10 mm), antypoślizgowa.

Izolacja

Sztywna pianka poliuretanowa (wolna od CFC) o średniej gęstości ±40 kg/m2.

Łączniki narożne

Wewnętrzne i zewnętrzne, zaokrąglone , wstępnie uformowane, aby idealnie pasowały do połączeń narożnikowych.

Podłoga

Walking Floor (wzmacniana na życzenie klienta).

Drzwi

Z zawiasami wznoszącymi, o standardowych wymiarach: otwór drzwiowy 700 x 2000 mm; drzwi wyposażone w klamkę zewnętrzną z zamkiem oraz system zwalniania blokady drzwi od wewnątrz widoczny w ciemności; istnieje możliwość zabezpieczenia przed skraplaniem.

Dostawa

Materiały dostarczane są na drewnianych paletach, są zabezpieczone taśmą i owinięte folią termokurczliwą.

Ochrona

Panele pokryte są warstwą polichlorku i winylu, dzięki czemu są odporne na zarysowania. Mimośrodowe mechanizmy mocujące na krawędziach paneli zabezpieczone są materiałem uszczelniającym z perforowanego polietylenu zamkniętokomórkowego. Chroni to poliuretan przed skutkami długotrwałego wystawienia na działanie promieni UV.

sanisteel

Stal z powłoką antybakteryjną


Łatwy montaż !

Idealne dopasowanie i zamknięcie wszystkich połączeń.


Pełna szczelność systemu !

W przeciwieństwie do standardowych połączeń brak zjawiska infiltracji.