Znajdź nas na portalach społecznościowych.

Drzwi Zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne to nie tylko sposób na odseparowanie się od hałaśliwego otoczenia, ale też rozwiązanie służące ochronie przed zagrożeniami. W naszej ofercie znajdują się drzwi, które łączą w sobie te funkcje.

Co możemy Państwu zaproponować?

Oferujemy drzwi o wyjątkowo solidnej konstrukcji. Dzięki temu będą one służyć Państwu przez długie lata. Nasze drzwi zewnętrzne to konstrukcje na wymiar, których kształt i rozmiar możemy dopasować do wymagań naszych klientów. Dajemy 5-letnią gwarancję na cały nasz asortyment. Co ważne, dostępne u nas drzwi wejściowe to przede wszystkim konstrukcje nakładkowe i wsadowe.

Wytrzymałość to nasz atut!

Nasze drzwi wejściowe są zaprojektowane tak, aby mogły nie tylko zapewnić bezpieczeństwo, ale też komfort termiczny. Dostępne w ofercie konstrukcje aluminiowe zbudowane zostały na podstawie systemu profili, pomiędzy którymi znajduje się dodatkowy wkład termiczny. Drzwi wejściowe zostały wyposażone w dodatkową warstwę pianki poliuretanowej, która doskonale izoluje przed zimnem. Modele naszych drzwi posiadają też specjalne, wytrzymałe uszczelki EPDM, a także warstwę gumy dylatacyjnej, która kompensuje różnice konstrukcyjne wynikające z oddziaływania ciepła i zimna. Nasze drzwi wejściowe posiadają też system odwodnień, który ogranicza ryzyko przenikania wody do środka.

Różne wzory, różne kolory

Zadbaliśmy o to, aby nasze funkcjonalne, a zarazem tanie drzwi zewnętrzne świetnie prezentowały się w każdych warunkach. Mogą Państwo wybrać drzwi zewnętrzne w różnych kolorach i wzorach, których stylistyka nawiązuje zarówno do aranżacji klasycznej, jak i bardziej nowoczesnej. W naszej ofercie można znaleźć wiele ciekawych barw, począwszy od błyszczącej bieli, aż po zmysłowy antracyt. Zewnętrzne drzwi z serii SOLANO występują w aż 18 różnych, unikalnych wariantach aranżacyjno-kolorystycznych. Drzwi wejściowe mogą być malowane techniką gładką lub strukturalną — wszystko po to, aby ich design jak najlepiej odpowiadał oczekiwaniom zamawiającego. Nasi Klienci mogą wybierać kolorystykę drzwi zewnętrznych spośród rozbudowanej palety oklein marki KRISPOL, składającej się z kilkudziesięciu motywów i kilku wzorów na wyłączność.

Jak zabezpieczamy nasze drzwi?

Nasze przeszklone drzwi zewnętrzne wyposażone zostały w specjalną, wytrzymałą warstwę szkła o właściwościach antywłamaniowych. Dostępne w ofercie antywłamaniowe drzwi zewnętrzne posiadają też specjalne trzpienie, które zabezpieczają ościeżnicę przed wyważeniem. O tym, jak wytrzymałe są nasze drzwi antywłamaniowe, świadczą specjalne zawiasy rolkowe o podwyższonej wytrzymałości. Co ważne, są one ukryte, dzięki czemu dotarcie do nich jest bardzo dużym wyzwaniem. Aluminiowe drzwi wejściowe mogą być wyposażone w mechanizm automatycznego zamka, samozamykacza, a także w zdalny system otwierania, zamykania i przestawiania zapadki pomiędzy trybem nocnym i dziennym. W razie potrzeby nasze drzwi wewnętrzne i zewnętrzne mogą być też wyposażone w czytnik linii papilarnych, klawiaturę kodową i elektroniczny wizjer,

Wchodzące w skład naszego asortymentu drzwi zewnętrzne przeszklone i lite to propozycja dla tych, którzy chcą cieszyć się maksimum bezpieczeństwa i komfortu. Zachęcamy do zadawania pytań dotyczących naszej oferty. Zapraszamy do kontaktu!

Zobacz również: