Znajdź nas na portalach społecznościowych.

Bramy przeciwpożarowe

Bramy przeciwpożarowe przesuwne umożliwiają skuteczne zatrzymanie postępującego ognia, zgodnie z normami przyjętymi w dołączonej do nich specyfikacji technicznej. Oferujemy kilka typów bram, których konstrukcja sprawdzi się w różnych warunkach budowlanych.

Uniwersalne rozwiązania przeciwpożarowe

Przesuwne bramy przeciwpożarowe to konstrukcje przeznaczone do oddzielenia stref pożarowych w zakładach przemysłowych, halach produkcyjnych, garażach podziemnych, warsztatach, budynkach mieszkalnych itp. Bramy przeciwpożarowe mogą zostać wyposażone w drzwi ewakuacyjne. Drzwi zamontowane są bezpośrednio w konstrukcji bramy, wobec czego mogą posłużyć jako droga ewakuacji bez konieczności otwierania całej bramy przesuwnej.

Jak zbudowane są nasze drzwi ppoż?

Oferujemy różne rodzaje bram przeciwpożarowych. Zależnie od wariantu mogą być to np. bramy rolowane, bramy przesuwne, bramy opuszczane czy segmentowe. Drzwi i bramy przeciwpożarowe są produkowane na wymiar, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować wybrany projekt do warunków panujących w lokalizacji Klienta.

Dlaczego warto wybrać nasze bramy?

Nasze drzwi i bramy pełnią funkcję przeciwpożarową, ale sprawdzają się też jako rozwiązania chroniące przed utratą ciepła. Niektóre z posiadanych przez nas bram wyposażone są w specjalne elementy termoizolacyjne, których zadaniem jest ochrona budynku przed wydostawaniem się ciepła na zewnątrz.

Co więcej, posiadają one wszystkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Oferowana przez nas szeroka gama bram przeciwpożarowych charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością. Żywotność niektórych dostępnych u nas rozwiązań szacowana jest na 50 000 cykli otwierania i zamykania.
Naszym Klientom dostarczamy profesjonalne przeciwpożarowe systemy bramowe, które są dostosowane do ich oczekiwań, a także do charakterystyki wnętrza, w którym mają zostać zamontowane.