Znajdź nas na portalach społecznościowych.

Brama szybkobieżna

Samonaprawialna szybkobieżna brama rolowana ALUMINA

Samonaprawialna szybkobieżna brama rolowana ROLLIZIP

Szybkobieżna brama rolowana RolliGO

Szybkobieżna brama harmonijkowa VertiGO

Kurtyny szybkorolowane do pracy w niskich temperaturach

Atest Higieniczny


TARGI FOOD TECH 2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


TARGI BUDMA 2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TARGI BUDMA 2019

 

 

 

 

 

 

 

 

Brama szybkobieżna to funkcjonalny system, którego zadaniem jest oddzielenie przestrzeni sklepu, magazynu itd. od zaplecza (montaż wewnętrzny) lub od przestrzeni znajdującej się na zewnątrz budynku (montaż zewnętrzny). Nasze szybkobieżne bramy doskonale sprawdzają się w miejscach o dużym nasileniu ruchu, gdyż ich prędkość podnoszenia może wynieść nawet 2 m/s.

Szybkość i niezawodność

Atutem naszych bram jest ich szybkość. Kurtyna może być podnoszona z prędkością nawet 2 m/s,  szybkość podnoszenia zależy od rozmiaru bramy i preferencji użytkownika. Prędkość opuszczania bramy jest zwykle dużo niższa, co oczywiście wynika z założeń BHP. Z reguły wynosi ona około 0,8 m/s, — dzięki zaawansowanym układom sterowniczym — użytkownik może sam określić, jak szybko opadać będzie dana brama.

Brama samonaprawialna

Samonaprawialna brama szybkobieżna to nasz flagowy model. W przypadku uderzenia istnieje duże prawdopodobieństwo, że kurtyna bramy wypadnie z nich. Dzięki automatycznemu systemowi naprawczemu wróci ona do swej prawidłowej pozycji, co pozwoli na ograniczenie liczby kosztownych napraw serwisowych. W razie wystąpienia awarii (np. zaniku zasilania) nasze bkurtyny szybkorolowane mogą być napędzane za pomocą dołączonej korby ręcznej.

Bramy zewnętrzne szybkobieżne – prostota obsługi

Każda z naszych bram szybkobieżnych jest wyposażona w zaawansowany sterownik cyfrowy. Dzięki niemu silnik wprowadzający w ruch kurtynę, może szybko i bezawaryjnie przełączać się pomiędzy kierunkiem obrotów. Nasze bramy dodatkowo są wyposażone w kurtynę świetlną lub w fotokomórkę (zależnie od wariantu). Dzięki tym zabezpieczeniom kurtyny szybkorolowane, zatrzymują się w ściśle zaprogramowany sposób. Posiadamy modele, które wyposażone są w falownik co pozwala na powolny start kurtyny i bezpieczne zatrzymanie.

Materiał wykonania bram szybkobieżnych

W naszej ofercie posiadamy bramy, których płaszcz jest wykonany z PCV, a prowadnice boczne i obudowa ze stali ocynkowanej lub aluminium. Istnieje możliwość wykonania prowadnic i obudowy w AISI 304 lub 316. Zastosowane materiały pozwalają na wykorzystanie tych bram nie tylko w magazynach i sklepach technicznych, ale też w przemyśle spożywczym. Nasze bramy mogą być wyposażone w dodatkowe przeszklenia, których kształt i forma są ustalane w trakcie składania zamówienia.

Bramy segmentowe szybkobieżne – układ napędowy

Nasze bramy szybkobieżne –  wyposażone są w  silnik trójfazowy.

Kurtyny szybkorolowane to zautomatyzowane układy przeznaczone do przemysłu spożywczego, handlu wielkopowierzchniowego, a także wielu innych branż, w których bezpieczeństwo i niezawodność to priorytety.

W naszej ofercie znajdziesz wiele typów bram: