Znajdź nas na portalach społecznościowych.

Bramy rozwierne

Zastosowanie prostych i oszczędnych rozwiązań przy budowie garażu jest ważne dla każdego inwestora. Dlatego też wiele osób rozważa zastosowanie bram rozwiernych zamiast droższych bram segmentowych. Niewątpliwie prostota budowy i ciekawa stylistyka to powody, dla których deweloperzy coraz częściej wybierają garażowe rozwierne bramy.

Czym jest brama rozwierna?

Należy zauważyć, że konstrukcja bramy rozwiernej jest dość prosta. Posiada ona dwuskrzydłowe drzwi wyposażone w zawiasy i zamek. Bramy rozwierne często posiadają wysoką izolację cieplną i akustyczną. Dlatego też sprawdzą się w każdym nowoczesnym i ekologicznym domu.

Zalety bram rozwiernych

Z pewnością bramy rozwierne mają wiele zalet. Nie dość, że spełniają swoją podstawową funkcję, czyli zabezpieczają przestrzeń garażową przed czynnikami zewnętrznymi, to oprócz tego są:

  • proste w montażu — do ich instalacji nie jest wymagany żaden specjalistyczny sprzęt;
  • odporne na warunki atmosferyczne — nowoczesne bramy rozwierne są trwale zabezpieczone przed wilgocią i są odporne na działanie promieni UV;
  • szczelne i wytrzymałe — gwarantują wysoką izolację akustyczną i termiczną;
  • funkcjonalne — nie zajmują dodatkowej przestrzeni w garażu;
  • proste i estetyczne — wpisują się w nowe trendy, będą pasować nie tylko do klasycznego stylu budownictwa, ale także sprawdzą się w nowoczesnych aranżacjach.

Gdzie można stosować bramy garażowe rozwierne?

Możliwość zastosowania bram garażowych dwuskrzydłowych jest nieograniczona. Można je stosować zarówno w garażach wolnostojących, w garażach szeregowych, jak i tych wkomponowanych w bryłę domu jednorodzinnego. Bramy rozwierne mają bardzo uniwersalne zastosowanie.

Brama garażowa rozwierna może mieć różne kolory, faktury i być dostosowana do różnych stylów aranżacji, dzięki czemu będzie pasować do każdej elewacji domu. Chociaż bramy posiadają klasyczną formę, równie dobrze pasują do nowoczesnego budownictwa. Modele można zamawiać pod wymiar danego garażu.

Dostawca bram rozwiernych

POLTAU to renomowany dostawca drzwi, bram i rolet zarówno dla domu, jak i przemysłu. Oferujemy swoje produkty na terenie całego kraju. Jeżeli poszukujesz ciekawej i nowoczesnej bramy do swojego garażu, zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży. Z pewnością wybierzemy dla Ciebie rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.