Znajdź nas na portalach społecznościowych.

Bramy rolowane

Generacja bram rolowanych  łączy w sobie perfekcyjnie dobrane elementy systemu, takie jak mocny pancerz z blachy stalowej lub aluminiowej , funkcjonalne prowadnice oraz sprawdzone pod względem skuteczności napędy i sterowania.

Bramy rolowane posiadają specjalny profil , dzięki swojemu optymalnie zaprojektowanemu przekrojowi, nawija się bardzo ściśle, nie niszcząc przez to powierzchni zewnętrznej pancerza, pozwala zaoszczędzić miejsce i do minimum redukuje powstawanie hałasu. W efekcie połączenia tych cech z precyzyjnie dopracowanym wzorem tłoczenia profilu powstał system bram rolowanych, które niezawodnie funkcjonują podczas codziennej eksploatacji i bardzo dobrze wyglądają nawet po wielu latach.

Bramy rolowane – Zalety

Prosta, wytrzymała i elastyczna konstrukcja ze ściśle nawijanym pancerzem bramy może mieć wiele zastosowań. Bramy rolowane dostosowują się do każdych warunków – mogą pełnić funkcję rolet zewnętrznych, być mocowane wewnątrz, z boku – gdy miejsca jest niewiele – lub pod sufitem. Elastyczny pancerz rolowany miękko amortyzuje zderzenia, a dzięki wytrzymałym profilom wymiana bramy jest często zbyteczna. Oprócz wzornictwa i materiałów, z jakich wykonane są profile, przekonują zwłaszcza komponenty bram rolowanych. Stabilne prowadnice, zabezpieczające haki wiatrowe oraz optymalnie dostrojony system napędowy i sterujący to podstawa naszych nowoczesnych bram rolowanych. Dostosowana do indywidualnych potrzeb koncepcja bramy do ekonomicznych rozwiązań
Ten dopracowany w szczegółach system bramowy charakteryzuje się dużą ekonomicznością, trwałością i prostą konstrukcją. Z uwagi na technikę rolowania, pozwalającą na oszczędność miejsca, oraz wytrzymały pancerz bramy rolowane nadają się zwłaszcza do zamykania wysokich i szerokich otworów hal, które są narażone na duże obciążenia. Elastyczne warianty wyposażenia spełniają wszystkie indywidualne potrzeby, także wtedy, gdy miejsca jest naprawdę bardzo mało.

 

 

Kraty

Kraty rolowane o różnych kształtach wykonane ze stali lub aluminium  zapewniają optymalną wentylację, dobrą widoczność i ochronę.  Kraty rolowane są stosowane zwłaszcza w pasażach handlowych z dużymi oknami wystawowymi, w garażach podziemnych i na parkingach. Wszystkie kraty rolowane są standardowo wyposażone w automatyczne zabezpieczenie podnoszenia.

Rysunki techniczne bram i krat rolowanych

R1SSG_R1ASG_R2SSG_R2SCG_R2SPG_R2APG_R2AMG_Bramy_i_kraty_rolowane-prowadzenia R1SSP_R1ASP_R1SDP_R1ADP_R2SSP_R2SCP_R2SPP_R2APP_R2AMP_Bramy_i_kraty_rolowane-prowadzenia