Znajdź nas na portalach społecznościowych.

Bramy harmonijkowe boczne

Stalowe bramy harmonijkowe boczne sa optymalnym rozwiązaniem do szerokich otworów w halach. Technicznie dobrana koncepcja pozwala na projektowanie bram do 50 m szerokości i 6 m wysokości. Wytrzymała, elastyczna i zajmująca niewiele miejsca konstrukcja z mała ilością części ulegających zużyciu jest niezwykle odporna, trwała, niemal bezobsługowa, a tym samym bardzo ekonomiczna. Przemysłowa brama harmonijkowa działa przy pomocy wózków na systemie torów, który umożliwia jej obsługę ręczną. Brama jest standardowo wyposażona we wszystkie akcesoria niezbędne do obsługi ręcznej z jedną lub więcej dźwignią awaryjną. Standardowo dźwignia jest ustawiona w pozycji zablokowanej. Płaszcz bramy wykonany jest z dwuściennych segmentów o grubości 52 [mm] z blachy stalowej ocynkowanej ogniowo; segmenty wypełnione są bezfreonową pianką poliuretanową; powlekane są farbami poliuretanowymi i zabezpieczone okuciami z blachy stalowej ocynkowanej. Stalowe bramy harmonijkowe boczne mogą być wyposażone w napęd elektryczny zapewniający podczas ich użytkowania nie tylko szybszą obsługę, ale także wysoki standard działania bramy. Dbając przede wszystkim o wysoką jakość techniczną nasza Firma nie zapomina również o aspektach estetycznych oraz wizualnych oferowanych bram. Szeroka gama kolorów, typów powierzchni oraz najróżnorodniejszych przeszkleń podkreśla tożsamość wizualną przedsiębiorstwa.

Nowoczesne, wszechstronne, cieszące oko bramy harmonijkowe boczne wzbogacone są o jeszcze nowsze koncepcje takie jak: wyposażenie w ramie bez prowadnicy podłogowej, oferując maksymalną adaptacje ze względu na prosty montaż. Bramy harmonijkowe boczne, konstruowane według różnego zastosowania mogą zostać zamontowane w różny sposób dzięki szerokiemu rodzaju wsporników, z którymi z łatwością współpracują.

W przypadku niewykorzystania ościeżnicy, instalacja może wykorzystywać nieprzewodzącą ramę górną, w celu przymocowania do sufitu, posiadająca takie samo wykończenie wizualne. Dzięki posiadaniu skrzydeł obracających się o 180 stopni, uruchamiających się za pomocą pojedynczego zatrzasku, bramy harmonijkowe boczne wykorzystują maksymalnie dostępną przestrzeń.

 

Modele:

Model 1

Brama harmonijkowa z prowadnicą podłogową, skrzydła grubości 52 mm, otwierane obustronnie, od 2 do 25 skrzydeł na stronę. Ten model może być montowany w otworach do 50 m szerokości i 6 m wysokości. Brama może być otwierana ręcznie lub przy pomocy napędu.

Model 2

Brama harmonijkowa bez prowadnicy podłogowej, skrzydła grubości 52 mm, otwierane na dwie strony po 2 lub 4 skrzydła. Ten model bramy może być montowany w otworach do 11 metrów szerokości i 6 m wysokości.

Model 2 AVS

Brama z podwójnymi zawiasami, bez prowadzenia podłogowego, o skrzydłach grubości 52 mm. Ten model może być montowany w otworach do szerokości 5 m i wysokości również 5 m.

Model srebrny

Brama przesuwna bez prowadzenia podłogowego z jednym lub dwoma skrzydłami (maksymalna wysokość skrzydła 5.5 m). Skrzydła zbudowane są z paneli strukturalnych o grubości 52 mm. Model odpowiedni do montowania w otworach o maksymalnej szerokości 11 m. Bramy mogą być otwierane ręcznie lub automatycznie.

Model złoty

Brama przesuwna z prowadzeniem podłogowym, z jednym lub dwoma skrzydłami (maksymalna wysokość skrzydła 5.5 m). Skrzydła zbudowane są z paneli strukturalnych o grubości 52 mm. Model odpowiedni do montowania w otworach o maksymalnej szerokości 11 m. Bramy mogą być otwierane ręcznie lub automatycznie.

Model stalowy

Model szklony 1

Brama z bocznym systemem przesuwnym, dolną prowadnicą, skrzydła gotowe do montażu paneli pełnych lub przeszklonych.

Model szklony 2

Brama harmonijkowa ze skrzydłami gotowymi do montażu paneli pełnych lub szklanych.

Model srebrny szklony

Brama przesuwna bez prowadnicy podłogowej ze skrzydłami gotowymi do montażu paneli pełnych lub szklanych.

Model złoty szklony

Model stalowy szklony

Brama stalowa ze skrzydłami gotowymi do montażu paneli pełnych lub szklanych.