Znajdź nas na portalach społecznościowych.

Bramy garażowe

Bramy segmentowe

Drzwi Zewnętrzne

Rolety zewnętrzne

Bramy Rolowane

Bramy rozwierne

Bramy garażowe Łódź, cała Polska

Posiadanie garażu to komfort, ale też wyzwanie. Przestrzeń garażowa — wraz z całym dobytkiem — powinna być odpowiednio zabezpieczona przed warunkami atmosferycznymi i ingerencją osób trzecich. Idealnym zabezpieczeniem są bramy garażowe dostępne w naszej ofercie. Dzielimy je na rozwierane, segmentowe i rolowane.

Założenia dotyczące bramy garażowej

Po pierwsze, brama garażowa powinna być niezawodna, gdyż jest to warunek szybkiego i bezpiecznego wyjechania z posesji. Trudno sobie wyobrazić, aby obsługa bramy była skomplikowana i miała w sposób istotny opóźnić wyjazd do pracy lub na zakupy. Drugą kwestią jest energooszczędność bramy, gdyż jej mechanizm napędowy powinien zużywać jak najmniej prądu. Jeśli to konieczne, można — oprócz bramy — zainwestować w drzwi garażowe, które ułatwią przemieszczanie się osobom pieszym. Ważną kwestią jest też bezpieczeństwo. Praktycznie każda brama garażowa z naszej oferty może być wyposażona w zestaw czujników, które zatrzymają mechanizm napędowy w przypadku natrafienia na przeszkodę. Istotny jest też wygląd bramy, gdyż ma ona tworzyć z elewacją budynku aranżacyjnie jednolitą całość.

Garażowe bramy – różnice techniczne i funkcjonalne

Jako producent bram garażowych oferujemy różnego rodzaju bramy, które różnią się między sobą sposobem otwierania i wieloma innymi udogodnieniami. Bramy garażowe segmentowe są np.:

  • łatwe w obsłudze,
  • izolują akustycznie i cieplnie,
  • kompaktowe, gdyż zajmują niewiele przestrzeni.

Bramy garażowe, segmentowe rolowane – cechy konstrukcyjne

Bramy garażowe segmentowe składają się — jak sama nazwa wskazuje — z kilku połączonych ze sobą za pomocą zawiasów segmentów. Co więcej, ich struktura jest dodatkowo uszczelniona. Z kolei bramy rolowane są wytrzymałe, gdyż ich powłoka (płaszcz) składa się z elementów stalowych, wewnątrz których znajduje się poliuretan i szczotkowe uszczelki.

Atutem bram rolowanych jest też specjalny mechanizm, który zabezpiecza je przed przypadkowym upadkiem. Cechą charakterystyczną bram rolowanych jest również to, że ich napęd jest dostosowany do ciężaru i pola powierzchni bramy. Z kolei modele rozwierane to klasyczne bramy uchylne, przy czym ich praca odbywa się z wykorzystaniem wielu nowoczesnych technologii (np. siłowniki, automatyka bramowa itd.). W praktyce oznacza to, że są dużo wygodniejsze z punktu widzenia użytkownika niż standardowe bramy otwierane ręcznie.

Oferujemy różne rodzaje bram garażowych, których konstrukcję i udogodnienia możemy z łatwością dopasować do każdego budynku. Dostępne w naszej ofercie automatyczne bramy garażowe to przede wszystkim wygoda, ale też bezpieczeństwo i niezawodność.