Znajdź nas na portalach społecznościowych.

Bramy garażowe

Bramy segmentowe

Bramy uchylne

Bramy garażowe i segmentowe

Nasza firma oferuje segmentowe bramy garażowe, w produkcji których wykrzystywane są najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i estetyczne, spełniające najbardziej wygórowane wymagania użytkowników. Najwyższa jakość wykorzystanych w produkcji materiałów zapewnia wieloletnie bezawaryjne użytkowanie.

Oferując nasze produkty staramy się zapewnić maksymalne bezpieczeństwo ich użytkowania, zgodnie z obowiązującymi normami. Do produkcji paneli bram segmentowych używa się ocynkowanej blachy wypełnionej poliuretanową pianką o grubości 40 mm i wysokich właściwościach termoizolacyjnych i doskonałej izolacji akustycznej.
Są dwa podstawowe rodzaje bram segmentowych zautomatyzowane lub obsługiwane ręcznie.
W ofercie naszej firmy oprócz tradycyjnych i prostych modeli, posiadamy również bramy drewnopodobne, które są dostępne w pełnej palecie kolorystycznej.

Montaż

Nasza firma przedstawia nowy system napędowy do bram garażowych z wałem ze sprężynami skrętnymi, umożliwiające uproszczony montaż. Dzięki zastosowaniu takiego systemu bramę może zainstalować tylko jedna osoba. Komplety szyn są dostarczane w skręcanym lub nitowanym wykonaniu. System ze sprężynami skrętnymi nadaje się do wszystkich paneli 40 mm. Dostarcza się je w zmontowanych kompletach z bramami lub jako samodzielne komponenty. Nasza firma zapewnia profesjonalny, szybki, fachowy jak również terminowy montaż oferowanych produktów. W skład naszych ekip montażowych wchodzą pracownicy z wieloletnim doświadczeniem z zakresu montażu bram segmentowych.

System z wałem ze sprężynami skrętnymi wyróżnia wyjątkowa żywotność i stabilna konstrukcja.
Nasze bramy segmentowe skonstruowane są w systemie ochrony palców Finger Protection, który zapobiega przytrząśnięciu palców pomiędzy segmentami bramy podczas ręcznego jej otwierania lub zamykania.

Do najczęściej wybieranych rodzajów zabezpieczeń należą:
  • zabezpieczenie na wypadek pęknięcia sprężyn, które gwarantuje, że brama nie opadnie niespodziewanie nawet jeśli pękną sprężyny – jest to standardowe wyposażenie w bramach nie posiadających napędu elektrycznego
  • zabezpieczenie na wypadek zerwania linki – standardowe zabezpieczenie bram przemysłowych, które zpobiega przed gwałtownym opadnięciem bramy w przypadku zerwania linki
  • rygiel zabezpieczający bramę przed włamaniem – standardowe wyposażenie przed intruzami
  • fotokomórki chroniące przed przypadkowym zgnieceniem – dodatkowe zabezpieczenie montowane w bramach z napędem elektrycznym, brama otwiera się w momencie, gdy jakaś przeszkoda znajdzie się w promieniu fotokomórki