Znajdź nas na portalach społecznościowych.

Bramy garażowe segmentowe

Zalety bram segmentowych

Segmentowe bramy garażowe to najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i estetyczne, spełniające wysokie wymagania użytkowników. Produkowane są z najwyższej jakości materiałów i dzięki temu można się cieszyć z wieloletniego bezawaryjnego użytkowania.

Nasze bramy idealnie integrują się z architekturą domów, są eleganckie, trwałe, stabilne i ciepłe.
Oferując nasze produkty staramy się zapewnić maksymalne bezpieczeństwo ich użytkowania, zgodnie z obowiązującymi normami.
Podstawą przyjętej przez firmę strategii działania jest spełnianie wymagań klientów i wzrost poziomu ich satysfakcji.
Ze względu na swoją konstrukcję segmentowe bramy garażowe cechuje funkcjonalność i wygoda użytkowania. Zapewniają przestrzeń i wolne miejsce. Nie potrzeba dodatkowego miejsca aby otworzyć/zamknąć bramę. Samochodem parkujemy bezpośrednio przy bramie.

Panele bramy segmentowej zapewniają doskonałą izolację akustyczną i termiczną.
Bramy segmentowe mogą być w pełni zautomatyzowane lub obsługiwane ręcznie.
Zapewniamy profesjonalny, szybki, fachowy oraz terminowy montaż naszych produktów. Nasze ekipy montażowe posiadają wieloletnie doświadczenie z zakresu montażu bram segmentowych

Rodzaje i budowa panela

Panele użyte do produkcji bram, zbudowane są z ocynkowanej blachy wypełnione poliuretanową pianką – grubość 40 i 60 mm o wysokich właściwościach termoizolacyjnych, zapewniają ciepło i cisze wewnątrz budynku.

VENTE K2 RFS 60 – BEZ TŁOCZEŃ, PROFIL 60 mm

VENTE K2 RC – TŁOCZENIE WĄSKIE, PROFIL 40 mm

VENTE K2 RS – TŁOCZENIE SZEROKIE, PROFIL 40 mm

VENTE K2 RF – BEZ PRZETŁOCZEŃ, PROFIL 40 mm

VENTE K2 RM – V-PROFILOWANIE

VENTE K2 RA – KASETONY

FAKTURA PANELI:
WOODGRAIN

SLICK GŁADKI / DREWNOPODOBNY

 

Oprócz jakości i bezpieczeństwa klienci oczekują przede wszystkim odpowiedniej estetyki bram. W naszej ofercie prezentujemy obok tradycyjnych i prostych modeli , bramy drewnopodobne. Bramy standardowe zyskają dodatkowego uroku gdy zostaną pomalowana na kolor dobrze komponujący się z elewacją budynku, do dyspozycji klienta posiadamy pełną paletę kolorów.

Rodzaje prowadzeń

Brama_garazowa-Prowadzenie_E_ze_sprezynami_naciagowymi

Brama_garazowa-Prowadzenie_niskie_L_ze_sprezynami_skretnymi_z_tylu

Brama_garazowa-Prowadzenie_niskie_SL_ze_sprezynami_skretnymi_z_tylu

Brama_garazowa-Prowadzenie_normalne_N_ze_sprezynami_skretnymi_z_przodu

Brama_garazowa-Prowadzenie_normalne_podwyzszone_NH_ze_sprezynami_skretnymi_z_przodu

Brama_garazowa-Prowadzenie_wysokie_H_ze_sprezynami_skretnymi_z_przodu

Bezpieczeństwo

W dzisiejszych czasach bezpieczeństwo plasuje się wysoko w hierarchii naszych potrzeb. Sama konstrukcja bramy zapewnia bezpieczne użytkowanie ponieważ panele, z których jest wykonana, skonstruowane są w systemie ochrony palców Finger Protection, co zapobiega przytrząśnięciu palców pomiędzy segmentami bramy podczas jej ręcznego otwierania lub zamykania.

W naszej ofercie znajdą Państwo szereg specjalistycznych rozwiązań zapewniających najwyższe bezpieczeństwo w różnej konfiguracji. Do najpopularniejszych zabezpieczeń należą:

 

 

zabezpieczenie- pęknięcie

Zabezpieczenie w przypadku pęknięcia sprężyn gwarantuje, iż brama nie opadnie gwałtownie nawet jeśli pękną sprężyny. Jest to standardowe wyposażenie w bramach bez napędu elektrycznego.

zabezpieczenie - zerwanie

Zabezpieczenie w przypadku zarwania linki to standardowe zabezpieczenie bram przemysłowych zabezpiecza bramę przed gwałtownym opadnięciem w przypadku zerwania linki

zabezpieczenie - wlamanie

Rygiel zabezpiecza bramę przed włamaniem jest najpopularniejszym i najczęściej wybieranym zabezpieczaniem, występuje w wyposażeniu standardowym.

fotokomórki

Fotokomórki są dodatkowym zabezpieczeniem montowanym w przypadku bram z napędem elektrycznym, ich zastosowanie zabezpiecza przed zgnieceniem , brama otwiera się w momencie gdy jakaś przeszkoda znajdzie się w świetle fotokomórki.

Bramy segmentowe są bardzo lubiane przez naszych klientów za swą prostotę, funkcjonalność i niezawodność. Alternatywne dla nich bramy uchylne również mają takie cechy, ale zajmują znacznie więcej miejsca. Segmentowa brama jest z kolei odpowiednim rozwiązaniem dla osób, które nie mają zbyt dużej przestrzeni w garażu.

Brama garażowa segmentowa — zoptymalizowana pod klienta

Nasi klienci nieprzypadkowo stawiają na bramy garażowe segmentowe. Proponowane przez nas modele są przede wszystkim:

  • wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów,
  • bezawaryjne, trwałe i eleganckie
  • dostosowane do domowej aranżacji,
  • stabilne i funkcjonalne; auto można parkować tuż przy bramie,
  • ciepłe, wyciszone, a także wygodne w użyciu,
  • kompaktowe, gdyż zajmują niewiele miejsca i nie potrzebują dodatkowej przestrzeni, by zamknąć je lub otworzyć.

Brama segmentowa — budowa i właściwości paneli

Mówiąc o bramach segmentowych, warto przyjrzeć się tematom technicznym. Montaż bram segmentowych jest bardzo prosty i nie wymaga dużo czasu. Mechanizm napędowy może pracować w sposób maksymalnie zautomatyzowany lub ręczny. Panele bramy garażowej składają się z dwóch warstw blachy ocynkowanej, pomiędzy którymi znajduje się poliuretanowa pianka. Grubość wewnętrznej warstwy izolującej jest zależna od wybranego rodzaju płaszcza i może wynieść 40 lub 60 mm. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się wysokim poziomem izolacji cieplnej i akustycznej.

Aranżacja bramy garażowej

Wybierając bramę garażową segmentową, mogą Państwo zdecydować się na modele drewnopodobne, które z pewnością zaskoczą swoim niebanalnym wyglądem. Oczywiście istnieje też możliwość zamówienia bramy standardowej, a następnie jej pomalowania w kolorze pasującym do zewnętrznej elewacji budynku. Co ważne, naszym Klientom oddajemy pełny pakiet konfiguracji barw.

Brama garażowa a bezpieczeństwo

Dzięki technologii Finger Protection ryzyko przypadkowego przytrzaśnięcia panelami palców jest zerowe. Konstrukcja bramy garażowej segmentowej jest też zabezpieczona w przypadku pęknięcia sprężyn, dzięki czemu płaszcz nie opadnie w najmniej spodziewanym momencie. Co ważne, system ten wykorzystują również bramy garażowe segmentowe napędzane ręcznie. Dodatkowo każda nasza brama garażowa segmentowa posiada:

  • system chroniący przed zerwaniem linki i tym samym przed opadnięciem bramy,
  • rygiel zabezpieczający przed włamaniem,
  • fotokomórki (wariant dodatkowy), które zapobiegają zgnieceniu pomiędzy zamykającym się płaszczem a podłożem.

Brama segmentowa to rozwiązanie polecane osobom, które cenią sobie niezawodność, komfort i bezpieczeństwo.