Znajdź nas na portalach społecznościowych.

Bramy garażowe rolowane

W dobrze zaprojektowanej i profesjonalnie wykonanej bramie rolowanej dopracowane są nawet najmniejsze szczegóły. Naszym celem jest dostarczenie klientowi rozwiązania, które nie tylko będzie ładnie prezentować się na tle elewacji domu, ale też będzie łatwe w montażu, funkcjonalne i niezawodne.

Rolowane bramy garażowe — konstrukcja

Każda dostępna u nas brama garażowa rolowana jest zaprojektowana z myślą o energooszczędności. Oferujemy bramy stalowe, wewnątrz których znajduje się specjalna, poliuretanowa warstwa termoizolacyjna i izolujące uszczelki szczotkowe. Dodatkowo wyposażyliśmy je w specjalny mechanizm bezpieczeństwa. Jest nim hamulec, który ogranicza do zera ryzyko przypadkowego opadnięcia bramy. W ten sposób udało nam się stworzyć rozwiązania energooszczędne i bezpieczne dla użytkownika.

Bramy rolowane — napęd i system sterowania

Nasze bramy roletowe wyposażamy w specjalny napęd, którego właściwości i parametry pracy są zależne od tego, jaka jest powierzchnia i ciężar płaszcza bramy. Dostępne bramy garażowe rolowane mogą posiadać specjalny zestaw czujników (fotokomórek), który steruje pracą urządzenia i jednocześnie zatrzymuje bramę w przypadku natrafienia na przeszkodę. Całokształt tych systemów jest zaprojektowany w tak, aby działały sposób inteligentny i niezawodny w każdej sytuacji. Dodatkowo konstrukcja bramy rolowanej wyposażona została w specjalny zamek ryglujący, który zapobiega ingerencji z zewnątrz.

Dlaczego warto wybrać nasze bramy garażowe rolowane?

Dostarczane przez nas rozwiązania są przede wszystkim:

 • łatwe w obsłudze, gdyż system sterowania bramą działa w sposób przejrzysty i inteligentny,
 • funkcjonalne, gdyż konstrukcja bramy jest zaprojektowana z myślą o użytkowniku,
 • niezawodne, gdyż zapewniamy gwarancję na dostępne u nas bramy rolowane,
 • energooszczędne, gdyż konstrukcja bram wyposażona została w rozwiązania, które ograniczają zjawisko utraty ciepła,
 • różnorodne, gdyż kolorystyka bram jest ustalana według bardzo szerokiej palety RAL.

Montaż bram — jak się przygotować?

Zanim przystąpimy do montażu bramy w lokalizacji podanej przez Klienta, konieczne jest odpowiednie przygotowanie miejsca pod inwestycję. W tym celu należy:

 • dostosować położenie i charakter instalacji zasilającej pod napęd bramy, aby możliwe było jej natychmiastowe uruchomienie bez konieczności kucia otynkowania,
 • posadzka garażowa powinna być prostopadła do położenia ścian, aby brama rolowana dokładnie zakryła (wraz z uszczelkami szczotkowymi) cały otwór wjazdowy,
 • nadproża i węgarki powinny być odpowiednio wykończone, a także proste, aby tworzyły równoległą płaszczyznę,
 • brama garażowa rolowana powinna być odpowiednio zabezpieczona przed pyłem i wilgocią, które powstają w trakcie remontów (np. malowania),
 • prowadnice bramy powinny być usytuowane na właściwie wykończonym suficie garażu, aby jego płaszczyzna była równa i estetyczna,
 • zastosowanie ocieplenia ścian znajdujących się w bliskim sąsiedztwie bramy powinno uwzględniać sugestię producenta dotyczącą sposobu ocieplenia ościeża.

Podsumowując, każda dostępna w naszej ofercie brama rolowana to konstrukcja, którą z łatwością można dopasować do oczekiwań klienta.

Zobacz również: