Znajdź nas na portalach społecznościowych.

Bramy garażowe Łódź

Trudno sobie wyobrazić bezpieczny garaż bez solidnej bramy garażowej. Spełnia ona niezwykle ważne zadania. Przede wszystkim umożliwia wjazd i wyjazd z garażu. Skutecznie zabezpiecza też to pomieszczenie przed wizytą nieproszonych gości. Bramy garażowe nie tylko jednak chronią garaż przed złodziejami. Efektywnie zabezpieczają także jego wnętrze przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Dlatego tak ważne jest, aby doskonale spełniały te zadania, a dodatkowo efektownie komponowały się z otoczeniem i idealnie harmonizowały z wyglądem całej posesji.

Bramy uchylne i ich zalety

Nasza firma oferuje przeróżne rodzaje wrót, a także niezbędne akcesoria do bram garażowych. W szerokiej ofercie mamy między innymi bramy garażowe uchylne. To jedne z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych przez klientów wrót. Charakteryzują się one stosunkowo prostą konstrukcją i wygodą użytkowaniu. Ten rodzaj bramy składa się ze skrzydła, ościeżnicy i prowadnic, które umożliwiają sprawne unoszenie bramy i jej chowanie pod sufitem. W zależności od modelu bramę można otwierać ręcznie, a jeśli została ona wyposażona w napęd, automatycznie.

Dwuskrzydłowa brama garażowa

W naszej ofercie mamy również klasyczne bramy garażowe dwuskrzydłowe. Ten model cechuje się prostą konstrukcją, którą dodatkowo można dostosować do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dwuskrzydłowa brama garażowa jest też wyjątkowo łatwa w montażu. Można je praktycznie zamontować w każdym garażu. Nie wymaga montowania nadproża, czy też bocznych filarków. Żeby ją zamontować, nie jest też potrzebna dodatkowa przestrzeń pomiędzy sufitem a ościeżnicą. Bramy rozwierne dwuskrzydłowe to niezwykle uniwersalne i praktyczne model o szerokim zastosowaniu.

Rolowana brama garażowa i jej najważniejsze walory

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się bramy garażowe rolowane. Szczególnie są one polecane do małych pomieszczeń, w których nie ma możliwości zastosowania prowadnic podsufitowych. Ten rodzaj bramy składa się z wąskich paneli połączonych ze sobą przegubowo. Jej konstrukcja przypomina nieco tradycyjne rolety zewnętrzne. Kurtyna bramy podczas jej otwierania jest nawijana na wał i ukrywana w specjalnie to tego celu zaprojektowanej obudowie. Ten model bramy garażowej jest w pełni zautomatyzowany, co zdecydowanie ułatwia jej obsługę.

Segmentowe bramy garażowe

Kolejnym modelem otwieranym pionowo jest brama segmentowa. Podobnie jak w przypadku wrót rolowanych, bramy garażowe segmentowe zbudowane są z poziomych segmentów połączonych ze sobą za pomocą elastycznych łączników. Podczas otwierania przesuwają się one do góry i chowają pod sufitem na zamontowanych tam prowadnicach. Ten rodzaj bramy jest wyjątkowo wygodny w codziennym użytkowaniu. To nowoczesne, w pełni zautomatyzowane bramy, komfortowe i bezpieczne w eksploatacji.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Oferujemy nowoczesne rozwiązania i najwyższej jakości bramy garażowe w Łodzi.