Znajdź nas na portalach społecznościowych.

Automaty do bram skrzydłowych

Automaty do bram skrzydłowych Beninca

Automaty do bram skrzydłowych Faac

Funkcjonalna automatyka do bram skrzydłowych to układ składający się ze sterownika i jednostki napędowej. Ze względu na skrzydłową konstrukcję, napęd bramy wyposażony jest w jeden lub dwa siłowniki, które służą do otwierania i zamykania bram dwuskrzydłowych i jednoskrzydłowych.

Napędy do bram – jak działają?

W naszej ofercie można znaleźć zarówno ramiona przegubowe, jak i kompletne zestawy napędów. Oferowane przez nas rozwiązania są przeznaczone do otwierania konkretnej bramy o określonych wymiarach. Długość skrzydeł bramy jest tu parametrem kluczowym. Dzięki temu klient ma pewność, że skrzydło lub skrzydła bramy będą zawsze otwierać się w sposób płynny i niezawodny. Nasza automatyka do bram skrzydłowych współpracuje z siłownikami pojedynczymi i podwójnymi, które – zależnie od wariantu – mogą być zasilane napięciem 24 lub 230 V. Co ważne, niektóre oferowane przez nas napędy do bram skrzydłowych mogą być zasilane z poziomu baterii, dzięki czemu mechanizm otwiera się i zamyka nawet wtedy, gdy występuje tymczasowy zanik napięcia zasilającego.

Napędy do bramy skrzydłowej – najważniejsze funkcje

Prezentowane przez nas napędy do bram skrzydłowych charakteryzują się wysokim stopniem funkcjonalności. Zainstalowany w nich system sterowania umożliwia częściowe otwarcie bramy, co ma istotne znaczenie w przypadku kontrolowania i zarządzania ruchem pieszym. Wybierając “funkcję furtki” użytkownik nie musi otwierać bramy całkowicie, lecz jedynie na szerokość umożliwiającą wyjście osobom.

Częściowe otwarcie bramy pozwala ograniczyć zużycie energii i zwiększyć bezpieczeństwo posesji. Użytkownik może też ustawiać szybkości otwierania bram skrzydłowych, dostosowując je w ten sposób do własnych potrzeb i miejscowych uwarunkowań.

Brama skrzydłowa i bezpieczeństwo

Dostępne w naszej ofercie rozwiązania są dopasowane do konkretnej bramy, zapewniając w ten sposób maksimum bezpieczeństwa. Nasze napędy posiadają specjalne czujniki zabezpieczające, które na bieżąco monitorują ilość zużytej energii i odłączają zasilanie w przypadku przeciążenia jednostki napędowej. Dzięki temu unika się ryzyka zgniecenia przypadkowych przedmiotów przez skrzydła bramy.

Łatwiejsze sterowanie

Nasze napędy wyposażone są również w szereg dodatkowych akcesoriów, za pomocą których ich obsługa jest jeszcze łatwiejsza. Piloty do sterowania bezprzewodowego, kluczyki awaryjne, fotokomórki ochronne, a także wyłączniki i sygnalizacyjne lampy LED z wbudowaną anteną to tylko niektóre z nich.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. U nas można znaleźć rozwiązania dopasowane do oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

W ofercie posiadamy również: