Znajdź nas na portalach społecznościowych.

Automaty do bram przesuwnych

Automaty do bram przesuwnych Beninca

Automaty do bram przesuwnych Faac

Funkcjonalna automatyka do bram przesuwnych pozwala – dzięki zastosowaniu wydajnych silników, przekładni i łożysk – wprowadzić w ruch skrzydło bramy o określonej długości i ciężarze. System składa się z jednostki napędowej i elektrycznego modułu sterującego, a także z zestawu czujników położenia i przesuwu bramy wjazdowej. W naszej ofercie mamy napędy do bramy przesuwnej takich marek jak CAME, BENINCA i FAAC.

Napęd bramy a parametry jednostki napędowej

Jednostka napędzająca bramę przesuwną to najważniejszy element całego zestawu. Może być nią silnik zasilany napięciem 12/24 lub 230 V. Niektóre napędy do bram są zaprojektowane tak, by za ich pomocą można było przesuwać skrzydła bramy o masie do kilku ton i długości nawet 15 metrów. W naszej ofercie można znaleźć niezawodne napędy, które będą służyć przez długie lata..

Napędy do bram – dodatkowe funkcje

Napędy bram przesuwnych obsługują szereg zaawansowanych funkcji, dzięki którym korzystanie z nich jest jeszcze bezpieczniejsze i wygodniejsze.

  • Otwarcie częściowe – dzięki niej nie ma konieczności otwierania całej bramy dla ruchu pieszego. Funkcja ta pozwala zaoszczędzić energię i usprawnia ruch w obrębie bramy.
  • Regulowane spowolnienie – funkcja ta polega na zdefiniowaniu dystansu, na którym brama (przed całkowitym zamknięciem) zostanie spowolniona i wyhamowana.
  • Licznik cykli pracy – jest to funkcja umożliwiająca zliczanie cykli pracy. Po przekroczeniu odpowiedniej, zapisanej w programie wartości, informacja o konieczności wykonania przeglądu jest przekazywana do właścicieli posesji.

Zapraszamy do nas!

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, chętnie na nie odpowiemy. Mamy wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu klientom najlepszych i sprawdzonych systemów automatyki bramowej. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia wszystkich niezbędnych szczegółów.

W ofercie posiadamy również: