Znajdź nas na portalach społecznościowych.

Akcesoria do bram garażowych

Bramy garażowe są dostępne w różnych wariantach. Niektóre z nich mają konstrukcję segmentową, a inne uchylną. W naszej ofercie znajdą Państwo akcesoria do różnych rodzajów bram garażowych, dzięki którym korzystanie z nich będzie jeszcze łatwiejsze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Akcesoria do drzwi bocznych

Naszym klientom oferujemy sprawdzone akcesoria do drzwi bocznych. Dzięki nim użytkownik może z łatwością opuścić garaż lub warsztat bez konieczności otwierania całej bramy.

W naszej ofercie znajdują się profesjonalnie wykonane akcesoria do drzwi, w tym różnego rodzaju blokady i ograniczniki. Dzięki nim można skutecznie poprawić bezpieczeństwo garażu lub warsztatu.

Akcesoria do bram garażowych segmentowych

Specjalnością naszej firmy są akcesoria do bram segmentowych. Są to konstrukcje, które składają się z przymocowanych do siebie segmentów. Dzięki odpowiedniej budowie bramy otwierają się pionowo i pozostają pod stropem, oszczędzając w ten sposób miejsce. W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju:

  • elementy automatyki bramowej,
  • elementy zabezpieczające,
  • kątowniki, profile stalowe i aluminiowe,
  • sprężyny, rolki, panele itd.

Dostarczane przez nas rozwiązania są kompatybilne z systemami czołowych producentów bram garażowych, warsztatowych i przemysłowych. Dzięki temu wybór odpowiedniego akcesorium będzie dla Państwa jeszcze łatwiejszy.

Akcesoria do bram garażowych uchylnych

Odrębną kategorią bram są konstrukcje uchylne, które są rozwiązaniem odpowiednim dla tych klientów, którzy szukają prostych, kompaktowych i funkcjonalnych rozwiązań. W skład naszego asortymentu wchodzą różnego rodzaju akcesoria, które są przeznaczone właśnie dla nich. Mowa tu przede wszystkim o:

  • prowadnicach, na których opiera się konstrukcja bram,
  • rolkach, dzięki którym możliwe jest łatwe prowadzenie mechanizmu po szynach,
  • zabezpieczeniach i ogranicznikach,
  • siłownikach,

Akcesoria do bram garażowych

W skład naszego asortymentu wchodzą szeroko rozumiane akcesoria do bram garażowych. Oferujemy zarówno elementy mechaniczne, takie jak przekładnie, koła, rolki i prowadnice, jak również akcesoria elektryczne i elektroniczne. Do tych ostatnich zalicza się cała automatyka bramowa, czujniki, systemy awaryjne, piloty i wiele innych rozwiązań, bez których nie można wyobrazić sobie normalnego funkcjonowania bram.

Reasumując, u nas znajdą Państwo wszystko, co niezbędne do prawidłowego działania bram garażowych. Każde z naszych akcesoriów posiada rzetelny opis, który ułatwia prawidłową identyfikację produktu.